Głowna treść

Targi Pracy i Przedsiębiorczości - Majówka z pracą

Targi Pracy i Przedsiębiorczości - Majówka z pracą

Kariera kwitnie w maju - przyjdź na targi pracy w TAURON Arenie Kraków

Szukasz pracy, nowych możliwości zawodowych lub chcesz rozpocząć własny biznes? Zastanawiasz się, jak rozwinąć swoją karierę? A może po prostu pragniesz zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć swoje kompetencje? Bez względu na Twoje cele zawodowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą" są idealnym miejscem dla Ciebie!

22 maja zapraszamy Cię do TAURON Areny w Krakowie na wydarzenie, które może zmienić Twoje życie zawodowe. Targi Pracy i Przedsiębiorczości to nie tylko okazja do znalezienia wymarzonej pracy, ale także możliwość nawiązania kontaktów z wiodącymi firmami w Krakowie oraz konsultacji z ekspertami ds. kariery zawodowej. Podczas „Majówki z pracą" będziesz miał okazję uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach. Warsztaty tematyczne, prezentacje firm oraz konsultacje z doradcami zawodowymi to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie podczas tego wyjątkowego dnia.
Targi Pracy organizowane przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa to wyjątkowa okazja do uzyskania wielu cennych informacji o aktualnej sytuacji na rynku pracy.
Czekają na Ciebie trzy strefy tematyczne: wystawiennicza, przedsiębiorczości i warsztatowa.

Strefa wystawiennicza – pokaż się z najlepszej strony

Ta część targów w jednej przestrzeni skupia prawie stu wystawców z Krakowa i okolic. To właśnie tutaj uzyskasz informacje na temat aktualnych potrzeb kadrowych lokalnych pracodawców, a także otrzymasz możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami firm poszukujących nowych pracowników. Będziesz mógł osobiście przedstawić swoje CV, porozmawiać o swoich umiejętnościach i doświadczeniu, a także zapoznać z kulturą organizacji w danej firmie. To świetna okazja do zrobienia dobrego wrażenia i wyróżnienia się na tle innych kandydatów. Nawet jeśli w danej chwili firma nie będzie potrzebowała pracownika na wybrane przez Ciebie stanowisko, to być może w przyszłości skontaktują się właśnie z Tobą!

Zależy Ci, żeby dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej? W strefie wystawienniczej możesz także skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne z profesjonalnym doradcą zawodowym, a także określić swoje słabe i mocne strony.

Wstęp do strefy wystawienniczej nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Strefa przedsiębiorczości – skorzystaj z wiedzy specjalistów

Prowadzisz firmę? Masz pomysł na biznes i chcesz dowiedzieć się, jak szybko zarejestrować działalność i jakie są możliwości jej dofinansowania?  Zastanawiasz się, którą formę opodatkowania wybrać i na jakie ulgi możesz liczyć jako przedsiębiorca? A może planujesz zatrudnić cudzoziemca i nie wiesz jak zalegalizować jego pracę w Polsce? To miejsce jest z pewnością dla Ciebie. W strefie przedsiębiorczości będziesz mieć możliwość przeprowadzenia rozmów i konsultacji ze specjalistami m.in. z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Punktu Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Krakowa. 

Wstęp do strefy przedsiębiorczości nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Strefa warsztatowa – podnieś swoje kompetencje

W związku z ciągle zmieniającymi się trendami w procesie rekrutacji w strefie warsztatowej przygotowaliśmy dla Ciebie cykl konsultacji związanych z metodami poszukiwania pracy, radzenia sobie ze stresem, autoprezentacją, a także zarządzaniem sobą w czasie.
A może prowadzisz własną firmę i gubisz się w przepisach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców? Koniecznie weź udział w spotkaniu, podczas którego pracownicy Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, a także specjaliści z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego dostarczą Ci aktualnej wiedzy z zakresu legalizacji pobytu i pracy obcokrajowców w Polsce.
W naszej ofercie nie zabranie również warsztatów związanych z koncepcjami przewodzenia zespołem czy prowadzenia kampanii w social mediach.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zaplanowanych warsztatów?

Zapoznaj się z ich tematyką oraz szczegółowym harmonogramem. Pamiętaj, że część warsztatów obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Zarezerwuj ten dzień w kalendarzu
Nie przegap okazji, aby uczestniczyć w tym inspirującym wydarzeniu! Wstęp jest bezpłatny, wystarczy pojawić się 22 maja w godzinach od 9.00 do 16.00 na hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena KrakówWięcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na stronie targów.

Zobacz jak wyglądała poprzednia edycja.
Do zobaczenia na Targach Pracy i Przedsiębiorczości! 

więcej informacji

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy