Głowna treść

Majówka z pracą

Majówka z pracą

Rozpoczynasz swoją karierę zawodową po szkole? Rozglądasz się na nową pracą? Planujesz przekwalifikowanie do innego zawodu? Rozważasz założenie własnej firmy? A może chcesz usprawnić własny biznes lub poszukujesz funduszy na realizację swoich projektów?

Jeżeli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to nie może Cię zabraknąć u nas 10 maja!

Koniecznie odwiedź Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”. W ciągu jednego dnia masz możliwość bezpośrednio porozmawiać z najlepszymi pracodawcami w Krakowie, a także skonsultować swoje CV u doradców zawodowych. Ponadto, zorganizowaliśmy dla Ciebie szereg bezpłatnych warsztatów m.in. dotyczących skutecznego zarządzania projektem, czy kreowania biznesu odpowiedzialnego społecznie.

„Majówka z pracą” to idealny moment, by w swoim życiu zawodowym wprowadzić zmiany. Czeka  tam na Ciebie mnóstwo warsztatów tematycznych, konsultacji biznesowych oraz trzy strefy tematyczne: przedsiębiorczości, wystawiennicza i warsztatowa.

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa nieustannie zmienia oraz rozwija ideę targów, starając się dostosować je do dynamicznej sytuacji, która podlega zmianom społeczno-gospodarczym w naszym regionie.

Odwiedź nas 10 maja w godzinach od 9.00 do 16.00 na hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków i weź udział w bezpłatnych Targach Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie.

Dla wystawców

Znajdź najlepszego kandydata do swojej firmy!

Targi Pracy i Przedsiębiorczości to najlepsza szansa, by poznać pracownika spełniającego oczekiwania Twojej firmy, bowiem podczas każdej edycji naszego wydarzenia gromadzimy w jednym miejscu ponad 3 tysiące kandydatów do pracy. A wszystko dzięki możliwości przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z kandydatami, co zdecydowanie przyspiesza proces rekrutacji. Dodatkowo, mamy także dla Ciebie specjalnie przygotowaną strefę przedsiębiorczości, w której możesz nawiązać kontakt oraz wymienić doświadczenie z przedstawicielami innych firm i instytucji. W strefie przedsiębiorczości obecni będą także specjaliści z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego oraz Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, którzy podzielą się z Tobą swoją merytoryczną wiedzą i doświadczeniem.

Dla odwiedzających.

Podczas targów pracy i przedsiębiorczości „Majówka z pracą” będą funkcjonowały trzy strefy: wystawiennicza, przedsiębiorczości oraz warsztatowa.

Strefa Wystawiennicza

To miejsce, w którym możesz uzyskać informacje na temat aktualnych potrzeb kadrowych krakowskich pracodawców, a także bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm poszukujących osób do pracy. To także szansa dla Ciebie, aby zaprezentować siebie jako potencjalnego kandydata. Będziesz mieć możliwość spotkać się z profesjonalnym doradcą zawodowym w celu określenia swoich słabych i mocnych stron, a także skonsultować dokumenty aplikacyjne.

Wstęp do strefy wystawienniczej jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Strefa Przedsiębiorczości

Jeśli masz pomysł na własny biznes i chcesz dowiedzieć się, jak możesz otrzymać dofinansowanie na jego realizacje albo chcesz uzyskać informacje na temat form opodatkowania dochodów i różnego rodzaju ulg dla przedsiębiorców to, to miejsce jest z pewnością dla Ciebie. Podczas targów będziesz mieć możliwość konsultacji ze specjalistami z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego, Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Punktu Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Krakowa. 

Wstęp do strefy przedsiębiorczości jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Strefa Warsztatowa

Podczas targów przygotowaliśmy dla Ciebie szereg warsztatów związanych z koncepcjami zarządzania zespołem/ projektami, czy pozyskiwaniem funduszy. Dodatkowo, w związku z potrzebą rozwoju kompetencji przedsiębiorczych młodzieży, przeprowadzony zostanie hackathlon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Nie zabraknie najświeższych informacji, dotyczących możliwości legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, które zostaną poprowadzone przez pracownika Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, specjalizującego się w tej dziedzinie, a także specjalistów z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. 

Majowa edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie rozpocznie się od panelu dyskusyjnego na temat wpływu wysokiej inflacji na przedsiębiorczość oraz rynek pracy w Krakowie.

Sprawdź, jakie warsztaty przygotowaliśmy dla Ciebie. Na część z nich wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz harmonogram warsztatów dostępny jest na stronie www.targiaktywnosci.com.pl 

Wydarzenie objęte patronatem medialnym:

 Radio ESKA Kraków
 Portal lovekrakow.pl

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy