Głowna treść

Bezpłatne warsztaty

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty 10 maja o godzinie 15.00 przy ulicy Kazimierza Wielkiego 117 w siedzibie CAS Seniorpedia.pl.

Zapraszamy Osoby 60+, Wolontariuszy i Opiekunów Nieformalnych Osób 60+.

Prosimy o przesyłanie nam zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 601 457 888 (liczba Uczestników to max 50 osób).

Podczas spotkania dowiemy się jak budować relacje z osobą, która stała się niesamodzielna, jak wykonywać czynności pielęgnacyjne i jak zapobiegać odleżynom.

Powiemy jakie produkty podlegają refundacji i jak o nią wnioskować.

Zaprezentujemy ułatwienia w codziennej pielęgnacji dla osób aktywnych podczas wycieczek lub gorszego samopoczucia.

Warsztaty są częścią projektu społecznego „Seniorpedia.pl – Razem, Chętnie, Wzajemnie” realizowanego przez Stowarzyszenie na rzecz promocji zdrowia Consensus we współpracy ze Szpitalem Uniwersyteckim w Krakowie i Fundacją Razem Zmieniamy Świat. Projekt jest objęty patronatem honorowym przez Prorektora UJ ds. Collegium Medicum Profesora dr hab. n med. Tomasza Grodzickiego. Pan Profesor, który przez wiele lat sprawował funkcję Krajowego Specjalisty ds. Geriatrii i pełni funkcję Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych i Geriatrii NSSU ogromną wagę przywiązuje do pomocy opiekunom nieformalnym osób starszych - osób najbliższych choremu, które podejmują się opieki.

Jesteśmy przekonani, że bardzo wartościowe spotkanie z Panem Leszkiem Guga, psychologiem reprezentującym Fundację Razem Zmieniamy Świat będzie dla nas wszystkich bardzo pomocne a nasz zespół także będzie Państwu służył radą i pomocą.

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy