Głowna treść

YOO! Weź udział w Festiwalu Sportów Miejskich

YOO! Weź udział w Festiwalu Sportów Miejskich

Festiwal Sportów Miejskich YOO! zamienił park Jordana w przestrzeń pełną młodych miłośników deskorolek, hulajnóg i rolek. Uczestnicy festiwalu, który odbywa się 3 i 4 sierpnia, mogą wziąć udział w warsztatach i aktywnościach przygotowanych w kilku strefach tematycznych. Wydarzenie jest skierowane do osób w wieku od 12 do 26 lat.

Festiwalową przestrzenią jestskatepark w parku im. Henryka Jordana, gdzie organizatorzy przygotowali szereg atrakcyjnych zajęć. Młodzi krakowianie mogą m.in. wziąć udział w darmowych warsztatach, podczas których będą szkolić umiejętności jazdy na deskorolce, rolkach, bmx czyhulajnodze. Oprócz tego na uczestników festiwalu czeka strefa graffiti oraz breakdance, strefa testowa z możliwością wypożyczenia sprzętu, a także best tricki dla lepiej jeżdżących. Nie zabraknie też warsztatów pokazujących, jak udzielać pierwszej pomocy na terenie skateparku, warsztatów z historii deskorolek czy jogi w plenerze.

Festiwal Sportów Miejskich

Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy, który wraz ze szczegółowym programem Festiwalu Sportów Miejskich YOO! można znaleźć na stronie Młody Kraków.

Festiwal Sportów Miejskich

Festiwal Sportów Miejskich YOO! jest organizowany przez Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa w ramach miejskiego programu Młody Kraków 2.0. Informacje o działaniach miasta skierowanych do młodzieży można śledzić na stronie internetowej mlodziez.kakow.pl oraz na profilu Młody Kraków 2.0.

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy