Z radością zapraszamy na wernisaż wystawy „Fotografika. Fotografia artystyczna w Polsce 1927 – 1978”, który odbędzie się w piątek, 2 grudnia o godz. 18 w MuFo Rakowicka (ul. Rakowicka 22A w Krakowie).
Wystawa, której kuratorami są Łukasz Gorczyca i Adam Mazur, pokazuje, jak fotografia stawała się sztuką, a jej twórcy – artystami i artystkami. Jesteśmy dumni, że pierwsze podsumowanie fenomenu polskiej fotografii artystycznej odbędzie się właśnie w Muzeum Fotografii w Krakowie. Mamy nadzieję, że przyjmą Państwo nasze zaproszenie do wspólnego świętowania tej szczególnej okazji.

