Głowna treść

Zaproszenie

Zaproszenie na 2. Internetową Domówkę z DJ Wiką i Głosem Seniora

2. INTERENTOWA DOMÓWKA Z DJ WIKĄ I GŁOSEM SENIORA PT. „ACH, TE SENIORKI!” Z OKAZJI DNIA KOBIET

Ach, te baby! Czym by bez nich był ten świat?” – fragment tej piosenki jest znany wszem i wobec, jednak czy ktoś zna odpowiedź na to pytanie? Jedno jest pewne – świat byłby wtedy marny. Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora ma przyjemność zaprosić Państwa na 2. Internetową Domówkę z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” organizowaną on-line z okazji tegorocznego Dnia Kobiet. Bezpośredni link do wydarzenia na Facebooku - https://www.facebook.com/events/869443373629611/.

Internetowa potańcówka odbędzie się 8 marca 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 18:00 na profilu Facebook Głosu Seniora - https://www.facebook.com/GlosSeniora. W domówce on-line wezmą udział m.in. DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt (80+) – Ambasadorka Głosu Seniora i najstarsza najbardziej znana didżejka w Polsce, która zadba o oprawę muzyczną zabawy. W taneczny nastrój uczestników wprowadzi Hanna Piekarska – koordynator kampanii Stylowi Seniorzy organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora. Udział w wydarzeniu on-line jest bezpłatny.

2. Internetowa Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” to muzyczno-modowo-taneczna podróż przez świat. W programie wydarzenia on-line będą m.in.:

  • zabawa taneczna przy wielu muzycznych przebojach,
  • Pokaz Mody Stylowych Seniorów Głosu Seniora,
  • złote myśli DJ Wiki,
  • dedykacje i życzenia od uczestników domówki,
  • konkursy z nagrodami.

Na początku lutego bieżącego roku odbyła się 1. Internetowa Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora na profilu Facebook Głosu Seniora - https://www.facebook.com/GlosSeniora/videos/1144205292694720. W transmisji na żywo domówki on-line brało udział ponad 300 osób z niemal 100 miast zarówno polskich, jak i zagranicznych. Na internetowej potańcówce byli obecni polscy seniorzy z m.in.: Litwy, Rosji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec czy USA. Do tej pory nagranie dotarło do ponad 50 000 odbiorców. Całą 1. Internetową  Domówkę z DJ WIKĄ i Głosem Seniora można obejrzeć również w Głosie Seniora TV – telewizji internetowej dedykowanej seniorom:

Jak podkreśla dr Krzysztof Czarnobilski – geriatra, dyrektor ds. lecznictwa w Szpitalu MSWiA w Krakowie oraz Przewodniczący Rady Programowej Głosu Seniora: „Izolacja, lęk i stres mogą być dla seniorów o wiele groźniejsze od wirusa. Z tego powodu musimy wspólnie zrobić wszystko, aby aktywizować, edukować i wspierać seniorów. Musimy także odrywać ich od tematyki wirusa i pandemii poprzez inspirowanie i motywowanie do ruchu psychicznego i fizycznego, a także integracji i radości.”.

Pandemia i wynikające z niej obostrzenia ograniczają życie towarzyskie i dobrą zabawę. 2. Internetowa Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!” to doskonała okazja, aby pozwolić seniorom zapomnieć na chwilę o codziennych problemach i oddać się w muzyczno-modowo-taneczny wir zabawy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu on-line!

Więcej informacji na:

https://www.facebook.com/GlosSeniora/

https://www.facebook.com/ogolnopolskakartaseniora

https://glosseniora.pl/

https://www.instagram.com/glosseniora/

https://www.instagram.com/karta_seniora/

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy