Głowna treść

Święto Rodziny Krakowskiej w Centrum Młodzieży

Święto Rodziny Krakowskiej w Centrum Młodzieży

IX edycja Święta Rodziny Krakowskiej już w najbliższy weekend. Impreza, która odbędzie się w dniach 21-23 maja słynie z wielu różnorodnych atrakcji. Za sprawą bogatej oferty aktywności sportowych, kulturalnych i rekreacyjnych Święto Rodziny Krakowskiej co roku skupia dzieci, młodzież i dorosłych.

ŚRK to inicjatywa, w której udział biorą instytucje prowadzące działania na rzecz krakowskich rodzin oraz podmioty dbające o ich zdrowie, bezpieczeństwo i rozwój fizyczny. Jedną z takich instytucji jest Centrum Młodzieży w Krakowie.

Program wydarzeń organizowanych przez Centrum Młodzieży obfituje między innymi w: występy zespołów i wokalistów z CM, gry i zabawy podwórkowe oraz warsztaty filmowe, rękodzielnicze czy genealogiczne. Widzimy się już w najbliższą sobotę (22 maja) w godz. 12.00 do 16.00 w ogrodzie i budynku Centrum Młodzieży. Zapraszamy!

Wstęp Wolny.

Dodatkowo zapraszamy na seans dla dzieci i rodziców w Kinie Paradox:
godz. 10:30 - "Solan i Ludwik - Misja Księżyc" (bilet normalny - 16 zł, ulgowy - 12 zł)

reżyseria: Rasmus A. Sivertsen
scenariusz: Karsten Fullu
produkcja: 2018, Norwegia
czas trwania: 80'
wersja językowa: Polski dubbing / wiek 6+

Trwa wielki wyścig na Księżyc. Drużyny z całego świata pragną jako pierwsze umieścić swoje flagi na jego powierzchni. Wkrótce o podróży w kosmos zaczynają marzyć także śmiały Solan i nieco bardziej ostrożny Ludwik. Ich pojazdem ma się stać rakieta zbudowana przez Alfiego – przyjaciela, który w domowym zaciszu opracowuje niecodzienne wynalazki, nie zawsze udane... Na miejsce startu przybywa ekipa telewizyjna, a przygotowania do lotu śledzi w napięciu cały kraj. Wszyscy trzymają kciuki za dzielnych, choć nietypowych astronautów. Czy Solan i Ludwik zrealizują swoje marzenie i staną się słynnymi astronautami? Czy jako pierwsi postawią na Księżycu swoje łapy, a potem wrócą cali i zdrowi?
Ich podróż będzie pełna niespodzianek!

 

Święto Rodziny Krakowskiej w CM program

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy