Głowna treść

Święto Rodziny Krakowskiej

Święto Rodziny Krakowskiej

Zapraszamy na tegoroczne Święto Rodziny Krakowskiej

To już IX edycja tego integrującego, wielopokoleniowego i rodzinnego spotkania Krakowian, które ze względu na pandemię koronawirusa Covid-19, będzie odbywało się w innej, przede wszystkim bezpiecznej pod względem sanitarnym, formule.

Kulminacja Święta Krakowskiej Rodziny będzie miała miejsce w niedzielę 23 maja br. na Krakowskich Błoniach gdzie odbywać się będą różnorodne aktywności sportowe, w tym biegi dla dzieci w kilku kategoriach wiekowych, rodzinna sztafeta wielopokoleniowa nordic walking oraz ćwiczenia i pokazy sportowe.
Odbędzie się również prezentacja miejskich rowerów elektrycznych, a specjaliści z zakresu ruchu drogowego będą udzielać porad dotyczących bezpiecznego poruszania się po mieście.

Nie zabraknie również pokazów ratownictwa, w tym ratownictwa drogowego, straży pożarnej, straży granicznej i wojska.

Będzie również możliwość podzielenia się z potrzebującymi najcenniejszym darem jakim jest krew w specjalnie zorganizowanym punkcie krwiodawstwa.

Wszystkie aktywności są tak przygotowywane by przeprowadzenie ich było zgodne z wytycznymi sanitarnymi, z zachowaniem bezpieczeństwa zarówno dla uczestników jak i organizatorów wydarzenia, a jego hybrydowa formuła pozwoli Wam śledzić najciekawsze punkty programu również online

Więcej informacji:

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy