Głowna treść

Krakowska Wielkanoc - baner

Krakowska Wielkanoc - targi wielkanocne online

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w wirtualnej odsłonie targów wielkanocnych na stronie www.rynek.krakow.pl odbywających się pod hasłem „Krakowska Wielkanoc”.

Mapa daje możliwość poznania oferty wielkanocnych (i nie tylko!) produktów przedsiębiorców, rzemieślników i usługodawców z Krakowa i okolicznych gmin bez konieczności wychodzenia z domu, czyli w pełni zdalnie i bezpiecznie z możliwością sprawdzenia sposobu dostawy.

Sukces bożonarodzeniowej edycji naszej akcji spowodował, że z okazji Wielkanocy przygotowywane są nowe atrakcje spośród których mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Dla wspierających lokalne firmy – mapa daje możliwość zapoznania się z ofertą krakowskich i okolicznych przedsiębiorców;
  • Dla lubiących czytać – w ramach cyklu „Twoja wielkanocna historia” publikujemy ciekawe historie. Chcemy podkreślić, że za każdą firmą stoi człowiek i jego oryginalna, ciekawa historia, która jest pełna emocji i może mobilizować innych do działania. Jak to się stało, że zdecydowali się założyć własną działalność? Jakie mają doświadczenia? Dlaczego wybrali Kraków? Odpowiedzi można znaleźć na www.rynek.krakow.pl oraz na wydziałowym profilu na Facebooku „Biznes i Nauka w Krakowie”.
  • Dla miłośników historii i kultury - na stronie zostaną zamieszczone informacje związane z krakowskimi tradycjami wielkanocnymi, produktami wielkanocnymi i zwyczajami, które otrzymaliśmy od Muzeum Krakowa;
  • Dla kochających gotować z tradycją – na stronie zostaną przedstawione potrawy i tradycyjne przepisy na krakowskie potrawy wielkanocne wraz ze zdjęciami, które otrzymamy m.in. bezpośrednio od przedsiębiorców.

Zachęcamy także do informowania o mapie rodzinę i przyjaciół oraz firmy z Krakowa i okolic, którym mapa może pomóc w zyskaniu nowych klientów.

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy