Głowna treść

Galeria Bronowice zaprasza na Targi Zajęć Pozalekcyjnych

Galeria Bronowice zaprasza na Targi Zajęć Pozalekcyjnych

W dniach 10-11 września w Galerii Bronowice odbędą się Targi Zajęć Pozalekcyjnych, na których swoją obecność potwierdziło 41 wystawców.

Będą one niepowtarzalną okazją, aby dowiedzieć się, jaką propozycję mają dla dzieci i młodzieży placówki edukacyjne, artystyczne, sportowe czy związane z nowymi technologiami. Szeroką gamę zajęć uzupełnią oferty specjalne oraz rabaty na wyprawkę szkolną, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i kreatywne warsztaty na poszczególnych stanowiskach.                                     

Trening gimnastyki sportowej, łyżwiarstwo figurowe, szkoła baletowa, zajęcia z robotyki, a może nauka gry na ukulele? Galeria Bronowice zaprasza wszystkich rodziców, którzy szukają dla swoich pociech ciekawych kursów i zajęć dodatkowych na Targi Zajęć Pozalekcyjnych. W dniach 10-11 września, w godz. 11.00-19.00, będzie można zapoznać się tu ze szczegółową ofertą 41 wystawców, przekonać się jak wyglądają zajęcia w praktyce oraz otrzymać interesujące gadżety. Na wszystkich uczestników czekać będzie także wiele innych atrakcji, m.in.: prezentacje i warsztaty na poszczególnych stanowiskach, specjalne rabaty na zajęcia pozalekcyjne, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

To nie koniec niespodzianek!

Korzystne zniżki na wybrane artykuły związane ze szkołą i spędzaniem czasu wolnego przygotowały także sklepy i punkty usługowe znajdujące się terenie Galerii Bronowice.

Targi Zajęć Pozalekcyjnych odbędą się w dniach 10-11 września, w godz. 11.00-19.00, w Galerii Bronowice. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! 

Więcej o akcji na: www.galeriabronowice.pl oraz www.facebook.com/GaleriaBronowice/

kontakt dla mediów:

Agnieszka Dźwigoń, Open Media, tel. 698 618 575, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Aleksandra Burak, Open Media, tel. 664 716 024, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy