Głowna treść

Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera dla seniorów

Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera dla seniorów

Obsługa komputera, korzystanie z usług takich jak e-PUAP czy Internetowe Konto Pacjenta, zakupy i zamawianie jedzenia przez internet, a także nawiązywanie tą drogą kontaktów – to wybrane punkty projektu szkoleniowego „Ambasadorzy Cyfrowi 60 PLUS” skierowanego do krakowian, którzy ukończyli 60 rok życia.

Projekt „Ambasadorzy Cyfrowi 60 PLUS" obejmuje 56 godzin szkoleniowych, w tym także dwa wyjazdy – rozpoczynający i wieńczący kurs. Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu (po dwie godziny dydaktyczne), popołudniami. Udział w zajęciach i wyjazdach jest bezpłatny.

Nauka obsługi komputera połączona z treningiem pamięci, zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa w sieci oraz praktycznymi zagadnieniami poruszania się w internecie realizowana będzie w oparciu o innowacyjną metodę z wykorzystaniem LEGO WeDo 2.0, która pomoże w szybszym zdobyciu potrzebnych umiejętności.

Dodatkowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 880 650 320.

Projekt „Ambasadorzy Cyfrowi 60 PLUS", realizowany przez Fabrykę Inicjatyw, jest finansowany z Funduszu Program Inicjatyw Obywatelskiej NOWEFIO.

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy