Głowna treść

Kolejne wydanie Krakowskiego Obserwatorium Rynku Pracy

Kolejne wydanie Krakowskiego Obserwatorium Rynku Pracy

Chcąc przybliżyć Państwu aktualną sytuację na lokalnym rynku pracy, pragniemy zaprezentować kolejne wydanie „Krakowskiego Obserwatorium Rynku Pracy", które zostało opracowane przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie.

To już dziewiąte wydanie publikacji, która tradycyjnie agreguje i poddaje analizie wybrane dane dotyczące najważniejszych parametrów na krakowskim rynku pracy.

W najnowszym wydaniu Krakowskiego Obserwatorium Rynku Pracy zawarliśmy przegląd najważniejszych trendów, szans i wyzwań jakie stoją przed mieszkańcami Krakowa na rynku pracy oraz potencjalnymi inwestorami. Zawarte w publikacji analizy zostały wzmocnione o eksperckie opinie ważnych interesariuszy: prof. dr hab. Małgorzaty Tyrańskiej (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) oraz Anny Podolskiej (Executive Manager Hays Poland Sp. z o.o.)

Analizy przeprowadzone przez Grodzki Urząd Pracy jasno wskazują, że Kraków jest miastem o strategicznym znaczeniu dla wielu potężnych firm z różnorodnych sektorów gospodarki. Świetnie rozwijająca się branża IT, szeroko rozwinięty outsourcing, a także stopniowo obudowująca się po pandemii Covid-19 branża HoReCa, to zdecydowanie mocne strony krakowskiego rynku pracy, które stwarzają doskonałe możliwości do dalszego rozwoju dla aktualnych i nowych inwestorów.
Więcej szczegółowych informacji oraz danych znajdziecie Państwo w najnowszej edycji publikacji."

pobierz plik

korp maj 2023

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy