Wybierz się na dni otwarte w poradniach urologicznych

Wybierz się na dni otwarte w poradniach urologicznych

W ramach festiwalu KultURO organizowane są dni otwarte w poradniach urologicznych działających przy krakowskich szpitalach. Warto pamiętać o tym, że z konsultacji mogą skorzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Budżet Obywatelski

Budżet Obywatelski

Masz pomysł na jeszcze lepszy Kraków?  Już tylko 25 dni zostało do głosowania w ramach tegorocznej 10.  jubileuszowej edycji budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa. Oddać swoje głosy będzie można od 22 września do 6 października.  Głosować może każdy mieszkaniec Krakowa, bez względu na wiek czy zameldowanie.

Ogród Krakowianek

Kwitnący i szczególnie ważny! Taki będzie „Ogród Krakowianek”

Już niebawem nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na wyjątkową przestrzeń, która powstanie przy ul. Prądnickiej, a dokładniej – w rejonie Nowego Kleparza. „Ogród Krakowianek” będzie nie tylko zielonym, kwitnącym zakątkiem, ale i miejscem symbolicznym, które podkreśli ważną rolę kobiet w społeczeństwie.

Dzień Bezpieczeństwa

Dzień Bezpieczeństwa

Zapraszamy na festyn "Dzień Bezpieczeństwa"

Zapraszamy na miejskie kontrole rowerowe

Zapraszamy na miejskie kontrole rowerowe

Z okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności Urzędu Miasta Krakowa powraca z jesienną odsłoną miejskich kontroli rowerowych. Kontrole organizowane są od kilku lat z myślą o bezpieczeństwie krakowskich rowerzystów i ich ekologicznych jednośladów.

Ogród społeczny i boisko w Krowodrzy

Ogród społeczny i boisko w Krowodrzy

Trwają prace na terenie Młynówki Królewskiej, przy ulicach Urzędniczej i Racławickiej. W tym miejscu powstanie wielofunkcyjne boisko, strefa Street Workout oraz ogród społeczny.

Samoobrona dla mieszkańców Krowodrzy

Samoobrona dla mieszkańców Krowodrzy

11 września rozpocznie się bezpłatny kurs samoobrony dla mieszkańców Krowodrzy. Zajęcia poprowadzi Grzegorz Kuzara, szkoleniowiec straży miejskiej.

Grupa Literacka Biprostal

Grupa Literacka Biprostal

W najbliższy poniedziałek Krakowskie Biuro Festiwalowe zaprasza do pałacu Potockich na spotkanie, którego tematem będzie "Grupa Literacka Biprostal".

Krakowski Pracodawca Roku

Krakowski Pracodawca Roku

Już po raz trzeci Grodzki Urząd Pracy w Krakowie organizuje konkurs „Krakowski Pracodawca Roku”. Jego celem jest wyróżnienie krakowskich pracodawców, tworzących pozytywny wizerunek Miasta Krakowa, którym udało się zbudować politykę zatrudnienia otwartą na potrzeby zatrudnionych.

Gra miejska

Gra miejska

ŚLADAMI SŁAWNYCH KOBIET KROWODRZY

 

Logo miasta Krakowa

 

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
pl. Inwalidów 6
30-033 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax. 
(012) 636-95-95
e-mail 
rada@dzielnica5.krakow.pl

godziny przyjmowania mieszkańców:
10:00 -14:00

Herb Krowodrzy