materiały prasowe

Trening pod okiem mistrza – Śniadanie Biegowe z Poland Business Run

Organizatorzy sztafety charytatywnej Poland Business Run zachęcają do regularnego trenowania przed startem, organizując w Krakowie Śniadania Biegowe. Każdy trening przy Błoniach poprowadzi inny ekspert, a po ćwiczeniach na uczestników czeka zdrowy posiłek.

W lipcu i sierpniu Fundacja Poland Business Run organizuje treningi biegowe z ekspertami, którzy podpowiadają, jak ćwiczyć. Jako organizator największej w Polsce biznesowej sztafety charytatywnej, która wspiera osoby z niepełnosprawnością ruchową, namawia w ten sposób do trenowania przed swoim biegiem, ale chce też zachęcać do ruchu i tych, którzy nie biegną w jej sztafecie.

Najbliższe Śniadanie Biegowe odbędzie się w sobotę, 21 sierpnia. Poprowadzi je Marcin Świerc, ultramaratończyk i zawodnik kadry narodowej w biegach górskich, który opowie o sile i technice biegu. Treningi są tak skonstruowane, by mogli skorzystać z nich zarówno początkujący, jak i zaawansowani biegacze. Biegacze spotykają się o godz. 9.00 przy Hali 100-lecia KS Cracovia.

– Wydarzenie zaczyna się rozgrzewką i treningiem biegowym. Później uczestnicy mają czas na odpoczynek, mogą napić się wody, zjeść regeneracyjne śniadanie przygotowane przez Dietific, skonsultować się z fizjoterapeutą z Centrum Znowu w Biegu lub dietetykiem Dietific oraz po prostu zintegrować się – opowiada Marta Hernik, dyrektor zarządzająca Fundacji Poland Business Run.

Większość spotkań już za nami. Poza najbliższą sobotą, pozostanie jeszcze tylko jedna okazja na trening pod okiem mistrzów – 4 września, dzień przed biegiem Poland Business Run.

Więcej informacji na Facebooku.