Porozmawiajmy o Krowodrzy

Budżet Obywatelski 2018

Informacje

Rada i Zarząd Dzielnicy V Krowodrza
ul. Kazimierza Wielkiego 112/2
30-074 Kraków

Tel. (012) 636-95-95
Fax.
(012) 636-95-95
e-mail
rada@dzielnica5.krakow.pl
godziny przyjmowania mieszkańców: 10:00 -14:00

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 1109 gości oraz 1 użytkownik.

Dyżury

Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy V Krowodrza


Przewodniczący Rady Dzielnicy V Krowodrza Maciej Żmuda pełni dyżur w środy w godz. 9:00 do 10:00.

 

 

 Zastępca Przewodniczącego Rady Dzielnicy V  pełni dyżur w poniedziałki w godz. 10:00 do 12:00 oraz każdy drugi czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

 

Dyżury członków Zarządu: każdy czwartek w godz.18.00-19.00

 

 

 

Komisja Architektury, Budownictwa i Urbanistyki

1. Piotr Klimowicz
2. Paweł Potoczek - przewodniczący
3. Maciej Żmuda

 


 Komisja ds. Budżetu Obywatelskiego i współpracy z organizacjami
pozarządowymi

1. Marta Burzyńska
2. Marcin Grega
3. Łukasz Mańczyk - przewodniczący
4. Marta Tatulińska
5. Daniel Wiśniowski

 


 Komisja ds. Polityki Senioralnej

1. Ewa Bigosz-Lassota - przewodnicząca
2. Marcin Grega
3. Edward Tarczałowicz

 


 Komisja Edukacji

1. Ewa Bigosz-Lassota
2. Marta Burzyńska -przewodnicząca
3. Natalia Schmidt-Polończyk
4. Marta Tatulińska

 


 Komisja Informacji

1. Mariusz Bembenek - przewodniczący
2. Marcin Grega
3. Piotr Klimowicz
4. Łukasz Mańczyk
5. Edward Tarczałowicz
6. Agnieszka Wantuch
7. Maciej Żmuda

 


Komisja Infrastruktury Komunalnej

1. Tomasz Friediger
2. Piotr Klimowicz
3. Przemysław Łukasik
4. Paweł Potoczek
5. Marcin Tabisz
6. Marta Tatulińska - przewodnicząca
7. Agnieszka Wantuch                                                                                                                                          8. Stanisław Wilk

 


 Komisja Kultury

1. Marta Burzyńska
2. Marcin Grega
3. Marzena Kopeć - przewodnicząca
4. Natalia Schmidt-Polończyk
5. Edward Tarczałowicz

 


Komisja Ochrony Zieleni

1. Mariusz Bembenek
2. Tomasz Friediger
3. Marzena Kopeć
4. Przemysław Łukasik - przewodniczaący
5. Anna Pojałowska
6. Natalia Schmidt-Polończyk
7. Marcin Tabisz  8. Stanisław Wilk

 


 Komisja Polityki Społecznej i Mieszkalnictwa

1. Mariusz Bembenek
2. Anna Pojałowska
3. Paweł Potoczek
4. Marcin Tabisz - przewodniczący
5. Agnieszka Wantuch

 


 Komisji Praworządności i Bezpieczeństwa

1. Ewa Bigosz-Lassota
2. Tomasz Friediger - przewodniczący
3. Marcin Grega
4. Marta Tatulińska
5. Stanisław Wilk

 


Komisja Sportu i Rekreacji

1. Paweł Potoczek
2. Mateusz Stańczyk
3. Marcin Tabisz
4. Agnieszka Wantuch - przewodnicząca
5. Stanisław Wilk
6. Daniel Wiśniowski

 


Komisja Rewizyjna

1. Tomasz Friediger
2. Marzena Kopeć
3. Mateusz Stańczyk - przewodniczący

 

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com